Zespół przedszkola Ilovemontessori

Poznaj nas


przedszkole ilovemontessori karolina

Karolina Scott

Karolina posiada dyplom licencjata pedagogiki specjalnej, specjalność oligofrenopedagogika. Aktualnie uczęszcza na uzupełniające studia magisterskie o kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.

Posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku przed przedszkolnym i przedszkolnym. Jest drużynową zuchów i harcerzy. Prywatnie pasjonatka tańca, śpiewu i długich wypraw rowerowych.


 

Julia Domin

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Studiów Montessori. Od 8 lat prowadzi zajęcia z dziećmi. Pracowała w przedszkolach konwencjonalnych i Montessori. Łączy pasję do sztuki z pracą z dziećmi, co daje jej dużo radości i satysfakcji.

Prywatnie interesuje się pedagogiką Montessori. Wielką przyjemność sprawia jej wykorzystywanie swoich umiejętności w pracy metodą Montessori.

W wolnym czasie maluje, lepi z gliny i tka. Lubi też aktywnie spędzać czas na łonie natury, która jest dla niej inspiracją.


przedszkole-ilovemontessori-Ricardo-Marques

Ricardo Marques

Contramestre Capoeira i nauczyciel wychowania fizycznego, przyjechał do Polski w 2005 roku i otworzył polską filię grupy Capoeira Liberdade.

Ricardo mówi o Capoeirze: to szacunek, wolność i zabawa, a jednocześnie sport, który uruchamia wszystkie partie mięśni, wyrabiając giętkość, wytrzymałość, siłę i refleks. Capoeira rozwija kreatywność, poczucie rytmu, prawidłowy oddech.


chinski-przedszkole-przedszkole-ilovemontessori-Ma-Din-187x220Mabin

Mabin (Ma Keyong) kończy studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie w Warszawie. Od ponad siedmiu lat jest nauczycielem Mandaryńskiego, uczy głównie dzieci w wieku przedszkolnym.
Zaraz po pasji do nauczania Mabin uwielbia malować i pisać. Interesuje się historią starożytną. Jego największym marzeniem jest, aby opublikować książkę, nad którą pracuje już kilka lat.

logo-ilovemontessori-napis1-full

Agnieszka Kierdelewicz

Założyciel i dyrektor I love Montessori. Zarówno w szkole jak i prywatnie jest zagorzałą zwolenniczką ekologii.  Pasja do edukacji Montessori, ekologicznej kuchni oraz naturalnego i harmonijnego otoczenia spotkały się w jednym miejscu.


logo-ilovemontessori-napis1-full

Mr. Mariusz

Prowadzi zajęcia z pracy z drewnem oraz „guitar&fun”. Ta publikacja jest za krótka żeby opisać wszystkie umiejętności i zainteresowania Mr. Mariusza, trzeba go po prostu poznać!

 

Poznaj nasze przedszkole

Jak wybrać przedszkole Montessori? Nasza klasa
Przedszkole montessor Przedszkole montessori

Jak wybrać przedszkole Montessori? Jak wybrać przedszkole Montessori?