montessori

DSC00103Drodzy rodzice!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym przedszkolem Montessori. Jeśli nasze idee oraz oferta edukacyjna są zgodne z Waszymi oczekiwaniami, zapraszamy do kontaktu.

 

 

i love montessori
Warszawa, Plasy 39, Zielony Ursynów
500 501 105

przedszkole@ilovemontessori.pl

Kontakt

Imię

Twój Email (required)

Wiadomość

Dojazd

Przedszkole znajduję się w Warszawie. W Okolicach zbiegu ulic Poleczki i Puławskiej oraz toru jeździeckiego Służewiec  w dzielnicy Ursynów.
Od obwodnicy miasta S2 można dojechać w 4 min.

Okolica

Nasze przedszkole znajduje się w części zielonego Ursynowa zwanej Grabów. Jesteśmy oddaleni od ulicy Puławskiej o ok. 600m – dystans, który pozwala wyeliminować hałas i zanieczyszczenia miasta. Przed nami rozciągają się pola, na których wciąż zasiewane jest żyto, a do jeziorka Grabowskiego mamy 500m.

Wpis

Punkt przedszkolny i love montessori jest wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st/ Warszawa pod nr 148/PPN

 

 

 

Pomagamy przygotować Wasze dzieci do nauki w szkole i późniejszego życia, korzystając z metody Marii Montessori. Tutaj każde dziecko pracuje według własnego tempa i możliwości. Wybiera zadania, do których jest już gotowe. Może doskonalić już opanowane umiejętności lub podejmować nowe wyzwania. Swobodnie wybiera rodzaj i miejsce pracy, może ćwiczyć samodzielnie lub w małej grupie. “Montessori work” to czas, kiedy dzieci uczą się koncentracji na zadaniu, organizacji pracy i współdziałania. Są zachęcane do doprowadzenia zadań do końca. Zobacz więcej o metodzie Montessori